Hakkımızda

 

Nakış ve çeyiz işleri imalatı ve ticareti alanında faaliyet göstermek üzere 2015 yılında "Kalbinize İşler" sloganıyla yola çıkan Esmer Nakış Çeyiz, nakış ve el sanatları alanında alınan mesleki eğitim ve yaklaşık yedi yıllık tecrübenin hayata geçirilmesi amacıyla sektördeki yerini almıştır.

 

Bilgisayarlı makina nakışı, el nakışı ve çeşitli el sanatlarının işlendiği çeyiz ürünlerine olan ihtiyacı gidermeye çalışmak ve geleneksel el sanatımız olan nakışın yaşatılmasını sağlamak temel hedefimizdir. 

 

Yoğun emek ve özveri isteyen nakış faaliyet alanımızın temel unsuru olup, bunun yanı sıra piko, çeyiz işleri, tasarım, ev tekstil ürünleri gibi mesleki birtakım işler de yapılıp satışa sunulmaktadır.

 

Elazığ İlinde faaliyet gösteren firmamız, ülkemizin her bölgesine hitap edebilecek bol çeşide sahip ürün yelpazesini, siz değerli müşterilerimize uygun fiyat seçenekleriyle sunabilme gayesindedir. Yüksek sorumluluk bilinci içerisinde sunulan hizmette saygı, dürüstlük, şeffaflık, güven, kalite ve sürat ile müşteri memnuniyeti öncelikli değerlerimizdir. 

 

Ürünlerimizi iş yerimizi ziyaret ederek temin edebileceğiniz gibi sitemizdeki iletişim kanallarından sipariş yoluyla da edinebilirsiniz...